15 Ocak 2013 Salı

Yenilmez olduğumuzu düşünmemeliyizCatalan savunma oyuncusu; " bu şekilde oynamaya devam etmek tüm takıma güven veriyor." ve geçen sezon ile ilgili olarak "bunun bize ders olduğunu" ekledi.
Geçen sene şampiyonluğu Real Madrid'e kaptırmalarının tamamen ders olduğunu söyleyen Barcelona'nın deneyimli savunma oyuncusu Pique, asla yenilmez olmadıklarını düşündüklerini ve şu andan itibaren normale göre daha zorlu maçlar oynıyacaklarını belirtti. Ayrıca ilk bir kaç maçtan sonra artık kendilerine daha güvenerek sahaya çıktıklarını belirten Pique, sakatlıklar yüzünden kötü oynamamız sadece bahene olur. Çok güçlü oyuncularımız var. Her biri şans verildiğinde çok iyi işler çıkartabileceğini ekledi sözlerine.


Ayrıca iki takımlada aramızda falza puan farkı olduğunu biliyorum ancak matamatiksel açıdan kesin kazanamadıktan sonra hala Real Madrid ve Athletico Madrid bize tehtid oluşturur. Real Madrid takım ve taraftarı ne zaman kazanabileceklerine inanırlarsa ozaman tekrar galibiyet serilerine dönecektirler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder